Zaterdag heren 1

Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag

1e in poule Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 28 mei
6
ALMERE 1
0
`T LAER 1
3
HET SPIEGHEL 1
3
BAARN 1
2
DE BLAUWE REIGER 1
4
TULIP HILVERSUM 1
0
ABN-AMRO AMSTERDAM 1
6
DE BIJVANCK 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HET SPIEGHEL 17520311131
2.ALMERE 17421261626
3.TULIP HILVERSUM 17511251725
4.DE BLAUWE REIGER 17304231923
5.BAARN 17223202220
6.DE BIJVANCK 17223192319
7.`T LAER 17214152715
8.ABN-AMRO AMSTERDAM 170079339

Spelers (6)