Zondag gemengd t/m 17 - 1

Hoofdklasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag

1e in poule Hoofdklasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 15 april
6
ALTA 1
2
STARTBAAN 1
0
BADHOEVEDORP 1
8
JULIANA-HOORN 1
7
HET SPIEGHEL 1
1
'T LAER 1
5
STRANDVLIET 1
3
WOLDERWIJD 1
Zondag 8 april
4
JULIANA-HOORN 1
4
ALTA 1
8
STARTBAAN 1
0
BADHOEVEDORP 1
3
WOLDERWIJD 1
5
HET SPIEGHEL 1
3
'T LAER 1
5
STRANDVLIET 1

Wedstrijdschema

LTC Startbaan 1
Spieghel 1
Uit
22-04-2018 09:00
Nr. 19413
Baansoort: Gravel
Spieghel 1
H.L.T.V. Juliana 1
Thuis
06-05-2018 12:00
Nr. 19411
Baansoort: Gravel
Spieghel 1
L.T.C. Strandvliet 1
Thuis
13-05-2018 09:00
Nr. 19427
Baansoort: Overig
T.V. Badhoevedorp 1
Spieghel 1
Uit
27-05-2018 08:30
Nr. 19414
Baansoort: Gravel
Spieghel 1
A.L.T.A. 1
Thuis
03-06-2018 12:00
Nr. 19412
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule Hoofdklasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HET SPIEGHEL 1220012412
2.JULIANA-HOORN 1211012412
3.ALTA 1211010610
4.STRANDVLIET 1220010610
5.STARTBAAN 1210110610
6.WOLDERWIJD 120026106
7.'T LAER 120024124
8.BADHOEVEDORP 120020160

Spelers (4)