Zondag gemengd t/m 17 - 1

Hoofdklasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag

4e in poule Hoofdklasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Hoofdklasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.JULIANA-HOORN 1761049749
2.ALTA 17610431343
3.STARTBAAN 17412371637
4.HET SPIEGHEL 17412332333
5.STRANDVLIET 17304203320
6.WOLDERWIJD 17205183718
7.'T LAER 17106124312
8.BADHOEVEDORP 170078488