Zondag gemengd 4

4e klasse Gemengd Zondag

3e in poule 4e klasse Gemengd Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Maandag 22 april
7
DOMSTAD 8
1
BLARICUM 1
8
LTV LELYSTAD 1
0
IDUNA 8
3
HET SPIEGHEL 4
5
WESTERVELD 1
7
STROKEL 1
1
ALTA 5
Zondag 14 april
0
BLARICUM 1
8
LTV LELYSTAD 1
0
ALTA 5
8
HET SPIEGHEL 4
0
IDUNA 8
8
DOMSTAD 8
5
WESTERVELD 1
3
STROKEL 1
Zondag 7 april
7
DOMSTAD 8
1
ALTA 5
7
LTV LELYSTAD 1
1
WESTERVELD 1
8
HET SPIEGHEL 4
0
IDUNA 8
4
STROKEL 1
4
BLARICUM 1

Wedstrijdschema

B.L.T.C. Blaricum 1
Zondag gemengd 4
Uit
12-05-2019 12:00
Nr. 574130
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Alleen betaling met pinpas mogelijk
T.C. Domstad 8
Zondag gemengd 4
Uit
19-05-2019 10:30
Nr. 556351
Baansoort: Roodzand kunstgras
Zondag gemengd 4
L.T.V. Lelystad 1
Thuis
26-05-2019 00:00
Nr. 587884
Baansoort: Gravel
Zondag gemengd 4
T.V. Strokel 1
Thuis
02-06-2019 00:00
Nr. 587883
Baansoort: Gravel

Poule stand (3e in poule 4e klasse Gemengd Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LTV LELYSTAD 1330023123
2.DOMSTAD 8330022222
3.HET SPIEGHEL 4320119519
4.STROKEL 13111141014
5.WESTERVELD 13201111311
6.BLARICUM 130125195
7.ALTA 530032222
8.IDUNA 830030240