Zaterdag heren 1

Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag

3e in poule Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE RIJNKANTERS 1770036636
2.DE MERENWIJK 27421291329
3.HET SPIEGHEL 17412231923
4.OUD WASSENAAR 27313202220
5.TIE-BREAKERS 27133182418
6.DE KIEVITEN 17223172517
7.DDV 17115162616
8.BAARN 270259339

Spelers (1)