Zaterdag heren 1

Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag

3e in poule Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 1 juni
3
DE MERENWIJK 2
3
TIE-BREAKERS 2
4
HET SPIEGHEL 1
2
BAARN 2
2
DDV 1
4
DE KIEVITEN 1
1
OUD WASSENAAR 2
5
DE RIJNKANTERS 1
Zaterdag 25 mei
1
HET SPIEGHEL 1
5
DE KIEVITEN 1
2
DE MERENWIJK 2
4
DE RIJNKANTERS 1
0
BAARN 2
6
DDV 1
2
TIE-BREAKERS 2
4
OUD WASSENAAR 2
Zaterdag 18 mei
5
DE RIJNKANTERS 1
1
TIE-BREAKERS 2
2
OUD WASSENAAR 2
4
DE MERENWIJK 2
1
DDV 1
5
HET SPIEGHEL 1
3
DE KIEVITEN 1
3
BAARN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule Hoofdklasse Heren 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE RIJNKANTERS 1770036636
2.DE MERENWIJK 27421291329
3.HET SPIEGHEL 17412231923
4.OUD WASSENAAR 27313202220
5.TIE-BREAKERS 27133182418
6.DE KIEVITEN 17223172517
7.DDV 17115162616
8.BAARN 270259339